Останніх 10 днів! РФ виснажились: сил та ресурсів більше немає. Кульмінація – ЗСУ гідно дають відсіч!

Колишній командувач армії США у Європі Бен Ходжес вважає, що у Росії залишаються ресурси на ще 10 днів війни з веденням наступальних операцій

Таку думку він висловив у своєму Twitter, одночасно закликавши Захід посилити підтримку України зброєю. Пише korupciya.com

“Російські сили “досягнуть кульмінації” протягом наступних 10 днів, якщо зберігати тиск. У них проблеми з людськими ресурсами, нестача боєприпасів. Потрібно прискорити/розширити підтримку України, щоб вона могла знищувати російську артилерію, ракети і крилаті ракети. Зараз важливо “не збавляти газ”, – написав Ходжес.

Своє розширене бачення ситуації він викладає у блозі разом з колегою, військовим експертом Джуліаном Ліндлі-Френчем.

Вони пояснюють, що згадана “кульмінаційна точка” для наступаючої армії – момент, після якого вона вже не може просуватися вперед.

Вони вказують на недоліки російських сил, які стали очевидними з початком наступу, зокрема неадекватність планування – напевно, через кричущу невідповідність розвідданих реальній ситуації, незлагодженості дій підрозділів, що брали участь у наступі, логістичні проблеми тощо.

“Росія почала війну з твердим переконанням, що фізично переважаючі сили над українськими забезпечить їм перевагу. Зараз, коли війна переходить від маневренної до стримувальної, життєво важливо, щоб Захід підсилив здатність українців чинити спротив. Це означає достатньо летальної зброї, щоб заблокувати росіян і поставити Кремль перед дилемою: або загальна мобілізація і тривала війна, з ризиком невдоволення матерів…, або якось домовлятися з Україною”, – зазначають експерти.

На їхню думку, Україні найбільш потрібні види озброєння, які дозволять нищити російську артилерію наземного і морського базування, зокрема пускові установки для ракет.

“Це означає більше розвідданих, більше радарів для оборони від обстрілів, більше систем великої дальності, більше боєприпасів, протикорабельної зброї та морських мін”, – зазначають вони.

Віримо в Збройні Сили України! Разом переможемо! Слава Україні!

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )