Останній місяць дії тарифів на газ: українців попередили про зміни в оплаті комуналки

Новини

Українців попередили про зміни з 1 квітня

Українців попередили про важливі зміни в оплаті комунальних послуг, які почнуть діяти з 1 квітня 2021 року. Так, передбачається, що для всіх постачальників блакитного палива будуть введені річні тарифи. Українці платитимуть за газ за фіксованою ціною протягом року, але водночас зможуть змінити тариф на місячний. Про це повідомляє видання “Економічна правда” з посиланням на власні джерела.

Березень стане останнім місяців дії тарифів на газ. Вже з 1 квітня 2021 року постачальники почнуть встановлювати фіксовану річну ціну на блакитне паливо. Зазначається, що споживачі зможуть за бажанням перейти на місячний тариф, а потім повернутися на річний. Таким чином українці зможуть в залежності від коливань ринку вибирати для себе найвигідніший варіант, який дозволить заощадити.

До слова раніше виконуючий обов’язки міністра енергетики України Юрій Вітренко говорив про інші нововведення. Він повідомляв, що українці зможуть міняти Постачальника блакитного палива через “Дію”, замість двох платіжок буде одна. Також Вітренко зазначав, що в уряді будуть намагатися утримати ціну на газ на діючому рівні, а розмір абонплат в різних регіонах буде на одному рівні.

Варто нагадати з 1 лютого в Україні почав діяти єдиний тариф на газ 6,99 гривні за один кубометр. В уряді прийняли рішення знизити тариф у зв’язку з численними скаргами українців. Також було встановлено граничний тариф на транспортування газу 1,79 гривні за куб.зазначається, що нова ціна на газ діятиме до кінця опалювального сезону, після чого її змінять. До слова, опалювальний сезон в Україні, як правило, завершується в середині квітня, 16-го числа. Однак дату можуть перенести в ту чи іншу сторону в залежності від температури повітря. Відзначається, що опалення можуть відключити і раніше зазначеної дати, якщо середньодобова температура буде перевищувати 8 градусів тепла протягом трьох діб.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий