“Отримають по морді так…” – Дмитро Гордон прокоментував погрози РФ Литві

Нещодавно Кремль пригрозив Литві вживання будь-яких заходів аж до військових, якщо та не розблокує транспортний коридор до Калінінграда. Проте Дмитро Гордон переконаний у тому, що ці погрози так і залишаться лише погрозами. “Захочуть сунутися до Литви – отримають по морді так, що не зберуть зубів. Ось і вся історія, все дуже просто. Вони хотіли силу показати, а показали слабкість. Це не сила. Напасти на того, хто слабший, не сила. Сила – це спробувати потягатися з тим, хто сильніший. А якщо вони спробують потягатися, їм капець прийде раніше, ніж вони уявляють”, – висловився журналіст в інтерв’ю Пітеру Залмаєву. dialog.ua

Ведучий у свою чергу висловив думку, що Литва нібито спеціально йде на таку провокацію, бажаючи, щоб РФ пішла проти країни-члена Блоку. Адже якщо НАТО відповість, то Росії настане кінець, і тоді війну в Україні буде завершено. Гордон, у свою чергу, наголосив, що Росію вже ніхто у світі не сприймає всерйоз: ні США, ні Китай, ні Європа.

“Вони самі себе погрожували, ухайдокали за допомогою України та за допомогою всього цивілізованого світу. Литва чхати хотіла на ці заяви (загрози РФ – ред.)”, – зазначив журналіст.

Також у ході розмови мова зайшла про політичний устрій України після війни. “Чи має країна залишатися ліберальною демократією?” – Запитав у Гордона ведучий, отримавши вичерпну відповідь:

“У крові українців – демократія, свобода, лібералізм. Це наш постійний стан, це наша кров. Це наше повітря. Ми не можемо жити поза свободою. Це стан українського суспільства. Саме завдяки любові до свободи та потягу до демократії ми довбаємо цих проклятих негідників”. , які до нас прийшли з абсолютно тоталітарної ідіотської країни, тому, звичайно, потрібно озброїтися як слід. армія і якась демократична країна. Це все поєднується, я не бачу жодних проблем”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Отримають по морді так…” – Дмитро Гордон прокоментував погрози РФ Литві