На території України дуже часто постає питання справедливості, особливо якщо справа стосується пенсійних виплат. Справа в тому, що деякі пенсіонери отримують пенсію розміром 2500 гривень, а деякі вдесятеро більше. Зараз йтиметься про колишніх прокурорів України, які отримують пенсії вище, ніж їхні колеги, які мешкають у Європейському Союзі.

Дану новину опублікували на порталі «apostrophe»

Є інформація, яка доводить те, що колишні українські прокурори отримують пенсію вищу за європейські. Так, їхня пенсія практично така сама, як і у їх колег із Великобританії.

Пенсійний фонд України надав дані, які говорять про те, що в середньому 2022 року українські прокурори отримували пенсії у розмірі близько 600 євро. Це без урахування різноманітних доплат, компенсацій та підвищень. На той час річна сума видатків становила майже два мільйони гривень.

Важливо зауважити, що прокурори в Польщі отримую пенсію у розмірі 450 євро, у Латвії – 300 євро, у Болгарії – 130 євро, в Естонії – 230 євро, у Литві – 220 євро, а у Румунії – 175 євро.

Пенсії українських прокурорів можна порівняти хіба що з пенсіями прокурорів із Братанії. Вони там отримують 900 євро, з яких 20% йде на податки.

Видатки пенсій українським прокурорам: скрін