“Отже, будуть бити ще сильніше”: у риториці росіян помітили цікаві зміни

Кремль змінив тактику в інформаційному просторі, вирішивши використати своїх старих помічників.

Як зазначає громадський діяч і колишній народний депутат України Борислав Береза, йдеться про стару кремлівську практику – ботів та тролів. top.politeka.net

Боти, зазначив Береза, розповідають у соцмережах наративви, що все пропало і українцям не вижити, а тролі сиплють образами та закликають до протекстів. Серед ботів є й ті, хто пише українською мовою.

«Вони мають закладати сумніви у голови українців, а викликають лише зневагу та агресію. Ну, і “немає сечії терпіти це борошно” видає російських провокаторів. Є й просто тупорилі жителі РФ, які сприймають обстріл, як можливість відчути себе, хоч кимось, після втечі російської армії їхньої Харківської області та Херсона. Але це звичайна лупа, її змиє час. А ось боти – це цікаво. Зараз поясню чому», – наголосив Береза ​​у своєму телеграм-каналі.

мобіки, мобілізація, росіяни, чмобіки
За його словами, активізація ботів за традицією відбувається у двох випадках – або після ракетних атак, або після втечі російських військових. А все тому, що Кремлю нема чого протиставити перемогам ЗСУ на полі бою.

«Доводиться прославляти обстріли та виправдовувати втечу. Позиція слабкого воїна. Але найцікавіше в тому, що боти та тролі вже абсолютно не ефективні та викликають в українців не ті емоції, які хотіли б бачити в Кремлі. Це не страх і розпач, а злість і ненависть», – зазначив Береза, додавши, що росіян тільки ще більше ненавидітимуть і битимуть з більшою силою.

боєць ЗСУ
«А панікерських та депресивних настроїв немає. Загалом, Кремль поводиться тупо і передбачувано, але абсолютно не ефективно», – наголосив Береза.

Зазначимо, раніше в Мережі помітили нове ІПСО від Кремля, в якому ворог намагається використати карту під умовною назвою «протистояння регіонів». Мовляв, одеситам вимикають світло, щоб нібито забезпечити електроенергією Львів.

Наголошувалося, що такі повідомлення у соцмережах є черговою інформаційно-пропагандистською спецоперацією.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 4 з 5 )
BBCcCNN