Ознаки, які видають невдалого кандидата в майбутні чоловіки

7 ознак чоловіка-невдахи.

Відрізнити успішного чоловіка від неуспішного не так вже й складно. Тут важливо лише володіти уважністю. Психологи розкажуть, як за найкоротші терміни визначити, що чоловік розумний і цілеспрямований, інформує Ukr.Media.

Критика ваших планів і цілей

Наприклад, жінка розповідає чоловікові про те, як вона хоче відкрити свій бізнес, як їй хочеться досягти успіху в якійсь сфері. Якщо чоловік говорить: «Давай, дочко, адже це здорово, що ти хочеш спробувати себе, перевірити свої сили», то це свідчить про те, що перед вами людина, яка також мислить стосовно себе. Він не боїться пробувати і не скутий страхами і проблемами.

І зовсім інша справа, якщо він говорить: «Не треба, навіщо це тобі потрібно, ти ж можеш втратити все», «Кругом обман, навіщо тобі це потрібно?», «Тебе можуть кинути, навіщо ризикувати?». Від чоловіка, який далекий від успіху і абсолютно з ним не знайомий, буде виходити тільки негатив.

Він винить у всьому зовнішні сили

Наприклад, якщо жінка говорить про те, який у чоловіка хороший автомобіль або яка в нього гарна квартира, варто помітити, як він на це відповідає. Зробіть йому комплімент і чекайте реакції. Неправильна реакція, яка вказує на те, що він не мислить як успішна людина — «Та мені просто пощастило», «Так склалися обставини».

Успішна і цілеспрямована людина скаже: «Так, це моя заслуга, я багато працював для цього». Те ж саме він скаже і про проблему, коли щось у житті не вийшло: «Ну, не пощастило, подумаєш». Він не хоче брати відповідальність на себе, адже сильний чоловік точно скаже: «Так, я помилився, але я шукаю, що можна зробити».

Зовнішні ознаки

Куточки очей і губ дивляться вниз. Психологи говорять про те, що міміка — це один з кращих показників душевного стану людини. Якщо у чоловіка сумне обличчя і очі, то значить, і в душі він песиміст. Успішними такі люди майже ніколи не стають.

Також такі люди схильні до критики і до негативної оцінки всього. Вони помічають у всьому, що відбувається щось погане, все хороше вони пропускають повз. Слідкуйте за обличчям чоловіка і за його очима і губами.

Авантюризм

По-справжньому успішні чоловіки теж ризикують, але роблять це більш обережно, продумано, вчасно. Ті, кому не щастить бути багатим, зазвичай ризикують нерозумно.

Вони вкладаються в сумнівні підприємства, дають гроші комусь, хто не заслуговує довіри, і так далі. Словом, чинять лише так, як говорить їм серце, але гроші та серце не пов'язані, тому вони програють у спробах виграти партію.

Людина-обережність

Є цілий пласт людей, які вважають, що краще сидіти осторонь і мовчати — може, що й перепаде. Вони не вірять у себе, але вірять в те, що люди або народжуються успішними, або ні. Третього не дано.

В них завжди дуже просте пояснення фінансової нерівності — «кожному своє». Вони не можуть мати успіх, тому що просто не вірять в нього. Для них він дуже далекий і незрозумілий.

Жадібність і дріб'язковість

Він пропонує розділити рахунок в ресторані або кафе, він не робить ніяких подарунків, труситься за кожну копієчку. Звичайно, у деяких дійсно тимчасово немає грошей, хоч вони і мислять як успішні люди.

Якщо у чоловіка мало грошей, потрібно дивитися на те, як він ділиться своїм ресурсом — часом. Якщо йому шкода витратити на свою даму час і сили, то від такого точно треба бігти геть, адже він точно не зміниться з часом.

Він дуже вимогливий до жінки

Він намагається переконати свою кохану в тому, що їй потрібно працювати на трьох роботах і приносити більше грошей або поєднувати роботу з домашніми справами. Це ніщо інше, як маніпуляція. Таким чином неблагонадійні чоловіки намагаються полегшити собі життя.

Будь-яке прохання про подарунки вони переводять в інше русло, кажучи своїй жінці або супутниці на першому побаченні, що вона меркантильна, що любов — це не подарунки, а почуття. Варто бути гранично обережними з такими чоловіками, бо вони є вкрай токсичними і дуже хитрими.

Проблема таких чоловіків у тому, що всі свої проблеми у вигляді критики, негативу, знецінювання досягнень він може переносити і на відносини. Такий чоловік буде негативний і песимістичний у всьому. У коханні з ним теж буде непросто, так що справа фінансами не обмежиться.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Ознаки, які видають невдалого кандидата в майбутні чоловіки