Новини
“Палає страшне”: сильна пожежа спалахнула під Києвом, перши деталі та фото

За попередніми даними, місцеві у телеграм-каналах повідомляють, що пожежа сталася за Вишгородом.
Також з місця НП повідомили, що нібито палають шини, полум’я швидко розгоряється.
“Жах! Палає страшне. За попередньою інформацією, палає ліс. ДСНС поки не коментувала ситуацію”, – пишуть також столичні телеграм-канали.
“Танцювали, як українці”: Данилко показав британський шоу-балет у вишиванках, з яким виходив на сцену Євробачення
Ракетні атаки у травні: чому почастішали удари по Україні, і як змінилася тактика РФ
“Друзі, маю прохання”: Комаров зі “Світ навиворіт” розповів про зміни в житті та звернувся до українців
“Вилізає люта, мерзотна нечисть”: Маша Єфросиніна новим постом зачепила Лесю Нікітюк
Ціни на популярний продукт досягли нового рекорду, таких цифр ще не було: “Хай згниє за такі гроші”
Станом на 12:59 у поліції прокоментували НП, повідомляється, що на Вишгородщині пожежа в полі.
“Попередньо, у полі горять пластикові труби. На місці працюють рятувальники та поліцейські. Потерпілі відсутні. Причина загоранння наразі встановлюється”, – йдеться у повідомленні.
До речі, у Києві рятувальники запобігли масштабному вибуху.
Про це повідомила прес-служба Національної поліції України.
Сьогодні, 4 липня, у Києві під час гасіння пожежі в одній із будівель рятувальники помітили у приміщенні, ймовірно, нерозірвану бойову частину безпілотника та повідомили про це у поліцію.
Рятувальники винесли з будівлі боєприпас, щоб запобігти вибуху.
“При високій температурі боєприпас міг здетонувати будь-якої миті і призвести до потужного вибуху з тяжкими наслідками”, – йдеться у повідомленні рятувальників.
