Пам’ятаєте курсанта Золочевского, єдиного який вuжuв під Чугуєвом. Подuвіться як він зараз вuглядає

Світ

В’ячеслав Золочевський, який дивом залишився живий після жахлuвої авіаkатастрофu під Чугуєвом, отримав нагороду. Медаль “За військову службу Україні” вручив очільник Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Олександр Турінський.

Самопочуття Золочевського покращується, однак, за словами матері героя, у нього дуже складний психологічний стан. Попри жахливу трагедію, яка забрала життя 26 курсантів та 7 офіцерів, Золочевський вирішив продовжувати навчання в університеті Повітряних сил.

Я зробив свій вибір і вирішив продовжити навчання в університеті за обраним фахом. У мене попереду кілька тижнів реабілітації, після чого я наздоганятиму навчальну програму– заявив курсант.

Відомо, що реабілітація В’ячеслава відбуватиметься вдома.

Курсантові В’ячеславу Золочевському вручили медаль / Фото АрміяInform

Що варто знати про В’ячеслава Золочевського

Курсант Харківського національного університету повітряних сил В’ячеслав Золочевський – єдиний, хто вижив після авіакатастрофи Ан-26 під Чугуєвом.

Юнак розповів, що у момент катастрофи його просто “викинуло” з літака. Це й допомогло врятуватися.

Цікаво, що батько В’ячеслава – Віталій Золочевський – також льотчик. Він зізнався, що неодноразово потрапляв у надзвичайну подію, з якої йому так само вдавалось рятуватись.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN