Папа Римський закликав зупинити війну в Україні та назвав Маріуполь “містом-мучеником”

Папа Римський Франциск закликав світову спільноту негайно зупинити війну в Україні під час щонедільної молитви на площі Святого Петра у Ватикані. Понтифік жорстко засудив дії російських загарбників на українській території.

У своєму Twitter Папа згадав гарячі точки в Україні, зокрема місто Маріуполь, яке зараз перебуває в облозі окупантів. Отець назвав дії російських військ массовим вбивством.

“В ім’я Господа, нехай буде почутий плач страждаючих, нехай припиняться бомбардування і напади. Місто Маріуполь, яке носить ім’я Діви Марії, стало мученицьким містом руїнної війни, яка знищує Україну”, – говорив папа Франциск.

Папа Римський назвав Маріуполь містом-мучеником.
Святіший отець назвав бомбардування дитячих лікарень та цивільних об’єктів варварством, яке не має жодного стратегічного обґрунтування. Папа закликав припинити збройну агресію, поки українські міста не перетворилися на масові цвинтарі.
Папа Римський назвав дії російських військ варварством

Папа Франциск просив усі релігійні спільноти ще більш плідно молитися за мир в Україні. Понтифік також заохотив увесь світ милосердно ставитися до біженців з України.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )