Папа Римський – паломникам: питайте себе щодня, що ви зробили для України?

Папа Римський Франциск закликав католиків усього світу не забувати про українців, які страждають через розв’язану Росією війну. Понтифік вважає, що кожен вірянин має допомагати українському народові.

Папа також закликав кожного католика щодня ставити собі питання: “Що я сьогодні роблю для України?” Про це глава Римо-католицької церкви заявив під час проповіді 19 червня, звертаючись до тисяч паломників та мільйонів глядачів трансляції служби у всьому світі, пише офіційний ресурс Ватикану Vatican News.

19 червня, після читання богородичної молитви “Ангел Господній”, Папа Франциск закликав вірян не забувати про жителів України, котрі страждають від війни, а також запитати у себе, яким чином кожен може їм допомогти.

Відео дня:

“У цей момент давайте не забуватимемо про багатостраждальний український народ, про тих, хто терпить муки. Я б хотів, щоб у всіх нас виникло питання: ‘Що я сьогодні роблю для українського народу? Чи молюся? Чи докладаю якихось зусиль? Чи намагаюся зрозуміти, що я роблю сьогодні для українського народу?’ Нехай кожен відповість у своєму серці”, – сказав Понтифік, звертаючись до тисяч паломників на площі Святого Петра та мільйонів католиків, які стежили за трансляцією з Ватикану по всьому світу.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Папа Римський – паломникам: питайте себе щодня, що ви зробили для України?