Паралельна реальність: на Волині влаштували пишне весілля, поки українці оплакують загиблих на війні. Відео

Під Луцьком заможні українці відгуляли пишне весілля з королівським розмахом. Гуляння відбулися у той час як їхні земляки моляться за своїх рідних на фронті, а на Волинь безперестанно везуть тіла загиблих на війні воїнів.

Про це йдеться в сюжеті місцевого телеканалу “Аверс” у Facebook. Журналісти зазначили, що складається враження, ніби наречені з їхніми гостями та звичайні українці живуть у паралельних реальностях. news.obozrevatel.com (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

В сюжеті йдеться, що відео гучних гулянь виклали у відкритий доступ. На кадрах наречена знімає стрес шампанським та хвилюється, аби свято не зіпсував дощ, тоді як сотні тисяч українців втратили домівки, ховаються у бомбосховищах та чекають того самого дощу, щоб напитися води. Однак це сімейство не переживає за спільне горе українців.

Зі свого боку наречений будує плани на майбунє – як він кататиметься на кабріолеті, і теж не висловлює жодних переживань із приводу трагедій у Бучі, Ірпіні, Маріуполі та інших багатостраждальних містах України.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN
Паралельна реальність: на Волині влаштували пишне весілля, поки українці оплакують загиблих на війні. Відео