Пару годин тому! Померла – Лукашенко в дикому жаху, прямо в серце: 29 років – сталося жахливе

Різне

Померла 29-річна співробітниця мінського ОМОНу Скараженок, про яку писали держЗМІ. Інформація про це з’явилася в ЗМІ буквально пару годин тому.

Світлана Скараженок – найбільш «публічна» співробітниця жіночого взводу мінського ОМОНу. Про її кар’єрний шлях багато разів розповідали державні ЗМІ – з сім’ї батька-афганця, вивчилася на піарника, але пішла служити, пише nn.by.

Кілька днів тому Світлана померла. Обставини смерті невідомі.

Керівництво МВС і керівництво мінського ОМОНу висловили співчуття її рідним через сторінки відомчої газети «На варті».

Світлані Скараженок (в її наукових роботах вживалася форма «Скаражонок») було 29 років, вона родом з Несвіжа. Батько-прикордонник в радянські часи служив в Афганістані та Туркменістані, мати – культпрацівник. Світлана була єдиною дитиною в сім’ї.

Закінчила факультет філософії і соціальних наук БГУ, а після пройшла підготовку в навчальному центрі МВС і в 2014 році стала служити в ОМОНі.

Жіночий взвод в мінському ОМОН був створений ще в 2009 році. Жінки-омонівці проводять патрулювання в судах, на концертах, спортивних турнірах, а також патрулюють вулиці.

Питання, чи має смерть Світлани Скараженок кримінальний характер, офіційний представник ГУВС Міноблвиконкому залишила без коментарів.

Відзначимо, що Ігор Макар – офіцер, який оприлюднив «прослушку» розмови голови КДБ Білорусі, який планував убивство Павла Шеремета, – розповів в інтерв’ю про серйозне зомбування ОМОНу.

ОМОНу і спецназу внутрішніх військ регулярно розповідають, що люди виходять на мітинги за литовські і польські гроші. Це потрібно для того, щоб силовий блок продовжував підтримувати режим і скоювати злочини проти народу.

Але, спілкуючись з колишніми колегами, можу сказати, що принаймні 30% співробітників силового блоку – МВС, КДБ, внутрішніх військ – просто пливуть за течією і намагаються ні про що не замислюватися.

Якщо двоє співробітників між собою ще можуть зачіпати якісь політичні теми в розмовах, то троє – вже ні. Побоюються. Але саме ці 30% перейдуть на сторону народу, коли побачать, що розстановка сил змінилася, а режим похитнувся по-справжньому.

Всі прекрасно розуміють, що Лукашенко став справжнім подразником в суспільстві. Кожна згадка про нього дратує людей. Він став токсичний. І саме співробітники силових структур, які не скоювали злочинів або здійснювали якісь незначні злочини, які ніде не зафіксовані, – вони вже зараз, нехай неофіційно, сприяють тому, щоб цей картковий будиночок склався. А ось ті, які натворили злочинів, захищатимуть цей режим до кінця.

Вони теж розуміють, що в майбутній вільній Білорусі не буде ОМОНу, «Алмаза», «Альфи» і вони перетворяться на ізгоїв. Уже сьогодні в міліцейській формі по місту краще не ходити – це ганьба. А коли цей будиночок нарешті складеться, буде розслідувано все.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN