Пастка для окупантів: Тука розповів, як депортовані українці допоможуть розвалити РФ

Із окупованих районів українців переміщують у віддалені регіони РФ, заявив екс-заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю Оbozrevatel, це може призвести до наростання сепаратистських настроїв у цих регіонах РФ, передають Патріоти України.

“Я добре пам’ятаю початок 1990-х років, коли Російська Федерація як єдина держава тріщала по швах, коли на Уралі губернатор вже надрукував власні гроші, коли Татарстан і Башкортостан закрили власний повітряний простір для літаків Аерофлоту, було проголошено створення Далекосхідної народної республіки. Це якраз ті регіони, про які ми говоримо”, – сказав співрозмовник.

Він сподівається, що цього разу західні партнери не зупиняться на півдорозі, як це було зроблено на початку 1990-х. “Тоді вони панічно боялися розпаду Росії, побоюючись втратити контроль над зброєю масового ураження. Я думаю, зараз ситуація, м’яко кажучи, дещо інша. Завдання інше – як зберегти контроль в процесі розпаду Росії”, – додав Тука.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN