Пастка ЗСУ знову спрацювала: росіяни втрачають позиції в Бахмуті, ситуація в місті змінилася

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко розповів, як змінилася ситуація в Бахмуті.

“Військовий злочинець євгеній пригожин заявив, що російські війська втратили “сади” на південному заході місті. Дуже зручно пригожину зараз робити заяви, коли з міста практично повністю виведено ПВК “Вагнер”, якій повної компенсації так і не знайшли. І ще, пригожину зараз зручно робити заяви, роз’їжджаючи росією в рамках своєї майбутньої передвиборної кампанії, а не зробити таки “історичне” фото або відео-звернення про повний контроль Бахмута поряд із “літаком”, – пише експерт. politeka.net

Олександр Коваленко наголосив, що російські окупаційні війська так і не змогли захопити Бахмут. Вони не контролюють вхідні ворота до міста 0504 — невеликий трикутник на південному заході міста по Чайковського-Корсунського, на вершині якого “літачок”.

“І ось, не минуло й півроку, а пригожин починає скидатися про те, що регуляри втрачають позиції в місті, після виходу ПВК “Вагнер”. Але, примітно те, що втрачати вони їх починають саме на Пд-З, яке саме пригожинські й не закрили, а регулярам просто не вистачило ні часу, ні сил.

храм, война, Бахмут

Загалом, у районі Бахмута не відбувається чогось феноменального та несподіваного. По флангах РОВ, як і раніше, сиплються з різною послідовністю, але однаковим результатом. Місто знаходиться під постійним вогневим впливом. Середньостатистичні втрати РОВ 3-4 взводи на добу”, – зазначив військовий оглядач.

За його словами, це втрати у самому місті, де міські бої зараз зведені до мінімуму. Такі показники говорять про високу ефективність артилерії СОУ, а також про те, що найближчим часом командування РОВ ніяк не зможе масштабно вирішувати питання з ресурсом на інших ділянках за рахунок Бахмута.

“Бахмут як виконував, так і виконує і виконуватиме свою роль ще довго. Роль пастки, що витягує з РОВ всі можливі та неможливі ресурси. За “ефектом Бахмута” ми спостерігали всі ці місяці, але він себе не вичерпав. Далі буде цікавіше”, – резюмував експерт.

Бахмут, война

 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )