Connect with us

Новини

Педан публічно осудив через мовний скандал Полякову та Єфросиніну: “А нам не важко відбудовувати, воювати?”

Ведучий висловився про скандал колег.

Український ведучий Олександр Педан прокоментував відмову провідної Маші Єфросініної та співачки Олі Полякової переходити українською мовою під час запису нових випусків свого проекту.Повідомляє politeka.net

Про це Педан висловився в інтерв’ю, опублікованому на YouTube каналі ICTV.

Сам телеведучий, як відомо, розмовляє і виступає рідною українською мовою, тому поведінка колег його чимало спантеличила.

“Про колег або добре, або нічого, але я не до кінця вірю в цю тезу, тому що англійську ви вивчити можете, а українську – ні? Тут у мене щось не сходиться, – сказав він. – Питання в чому? Важко? “Так, важко. А нам не важко відбудовувати, воювати? Трансформація України в Україну нарешті – вона складна, так не буває, що легко”.

Він нагадав, що сам колись навчав українську, адже просто без знань міг втратити роботу.

Advertisement

Нагадаємо, Оля Полякова у новому інтерв’ю для “Ранок з Україною”висловилася про цей мовний скандал. Артистка запевняє, що за українізацію публічного простору, але ютуб-канал для неї як кухня будинку, там вона нібито має право обирати.

“Офіційно на телебаченні я говорю лише українською. Даю інтерв’ю українською, я зараз пишу дуже гарний альбом українською мовою, тому що я розумію, що це теж вплив. Мова – дуже важлива, це правда. Але можна люди у себе на кухні Розмовлятимуть, як захочуть? Наш проект з Машею – він на кухні з подружкою.У нас мільйони людей, які на кухні з подружками, з рідними говорять так, як вони звикли.” – попросила ОляПолякова.

Прокоментуйте:
Advertisement