Connect with us

Новини

Пентагон: частина російських військ із Харківщини повернулася в Росію

Published

on

Значна частина російських військ відійшла з Харківської області на територію Росії. Відступ відбувся під тиском Збройних сил України і був погано організованим.

Про це пише CNN з посиланням на високопоставленого військового чиновника США, прізвище якого не називається. Чиновник підтвердив, що українські війська взяли під контроль Куп’янськ та Ізюм. Повідомляє obozrevatel.com

“Російські війська значною мірою поступилися українцям на північному сході Харківської області. Багато російських військ повертаються у Росію через кордон”, – цитує видання представника Пентагону.

Чиновник також сказав, що повідомлення про залишену російську техніку після відступу армії РФ можуть свідчити про неорганізоване командування та контроль з боку Росії.

Advertisement

“Російські сили продовжують зосереджувати зусилля від Сіверська до Бахмута, і Бахмут досі залишається центром, де російські сили намагаються завоювати позиції. Ми продовжуємо спостерігати інтенсивне застосування артилерії та авіаударів”, – описав він ситуацію на Донбасі, як її бачать у Пентагоні.

Водночас у Херсонській області на півдні, за словами чиновника, США бачать навмисні та вивірені операції українців, щоб включати деякий помірний рух вперед.

Чиновник також сказав, що США продовжують спостерігати обстріли навколо Запорізької АЕС, на якій був зупинений останній реактор.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement