Перед будівлею Європарламенту підняли прапор України. Відео

У Брюсселі перед будівлею Європарламенту підняли український прапор. Зроблено це було на честь надання Україні статусу кандидата у ЄС.

Про це у Telegram повідомила народний депутат від “Слуги народу” Марія Мезенцева. “Що це за красень-прапор? України! З самого переду. Серед решти 27-ми перед будівлею Європарламенту”, – прокоментувала підняття прапора вона. news.obozrevatel.com

Раніше голова Європейської ради Шарль Мішель у себе в Twitterповідомив, що Україна офіційно набула статусу кандидата в члени Європейського Союзу. “Погоджено! Європейська рада щойно ухвалила рішення про надання статусу кандидата в ЄС Україні та Молдові. Історичний момент! Сьогодні – віховий крок на вашому шляху до ЄС. Вітаю Володимира Зеленського та Маю Санду, а також народи України і Молдови. Наше майбутнє – разом!” – написав Мішель.

Відео дня:

Після набуття статусу кандидата у члени ЄС Україна отримає план вступу до союзу. У дорожній карті будуть прописані конкретні рекомендації. Але їх виконання та оцінка може зайняти не менше ніж 3-5 років, а іноді процедура затягується і на 10-15 років.

Для того, щоби в майбутньому стати повноцінним членом ЄС, Україні буде потрібна згода всіх 27 країн-членів. Поки що Німеччина, Франція та Італія вирішили підтримати лише надання статусу кандидата. Чи погодяться вони надати Україні статус повноправного члена – покаже час.

У Брюсселі перед будинком Європарламенту підняли український прапор
Але статус кандидата має не лише політичні переваги. Так, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль пояснював: тепер Україна почне швидше інтегруватись у європейські ринки. Це означає формування спільних енергетичних та цифрових ринків, подальшу лібералізацію торгівлі, зближення у митній та транспортній сферах тощо, наголошував глава уряду.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Перед будівлею Європарламенту підняли прапор України. Відео