Переконувала, що фотографує квіти: В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно знімала об’єкти інфраструктури

В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно фотографувала об’єкти інфраструктури. Про це журналістам повідомили у прес-службі Управління патрульної поліції в Одеській області, передають Патріоти України.

Зокрема, в маршрутному автобусі пасажири звернули увагу, що невідома жінка знімає деякі об’єкти, які фотографувати не можна. Люди не дозволили жінці війти з маршрутки та викликали поліцію.

“Поліцейські перевірили її телефон – там виявилась величезна кількість номерів телефонів країни-агресора та активне з ними спілкування, а також фото- і відеофіксація об’єктів інфраструктури”, – повідомили в управлінні.

В той же час, в деяких пабліках з’явилось відео, на якому зафіксовано, як у салоні маршрутного автобуса люди не дозволяють невідомій вийти на вулицю. Вони також не дозволили їй торкатися до її телефону, який вона встигла покласти в сумку. Свої дії пасажири пояснили тим, що жінка може видалити знімки до приїзду поліції. Жінка намагалася переконати оточуючих, що фотографувала квіти, але їй не повірили.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Переконувала, що фотографує квіти: В Одесі пасажири маршрутки затримали жінку, яка через вікно знімала об’єкти інфраструктури