Connect with us

Новини

Перекрили дорогу: у Варшаві влаштували “гарячий” прийом російському послу, який начепив георгіївську стрічку. Відео

Published

on

9 травня, коли Росія офіційно відзначає день перемоги, перетворивши його на “побєдобєсіє”, посол РФ у Варшаві Сергій Андрєєв вийшов на вулиці міста, щоб покласти квіти на меморіальному цвинтарі. На лацкан піджака він прикріпив георгіївську стрічку, яка з 2014 року символізує підтримку терористів та бандформувань на Донбасі та у Криму.

Свідомі жителі польської столиці висловили своє обурення та перегородили дорогу дипломату. Кадри “теплого прийому” посланця Кремля опублікували пропагандистські ЗМІ (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця)news.obozrevatel.com

Учасники мітингу вимагають, щоб Андрєєв зняв стрічку і йшов без неї. За їхніми словами, російський посол навмисно провокує людей і висловлює свою неповагу до українців, які втекли до Польщі з-під бомбардувань адептів символіки, обґрунтовано прозваної “колорадською”.

Перекрили дорогу: у Варшаві влаштували "гарячий" прийом російському послу, який начепив георгіївську стрічку. Відео

Внаслідок цього посол РФ так і не зміг покласти вінок до пам’ятника радянським воїнам. Активісти української організації “Євромайдан у Варшаві” принесли його до інсталяції, присвяченої пам’яті громадян України, які загинули внаслідок агресії Москви.

Перекрили дорогу: у Варшаві влаштували "гарячий" прийом російському послу, який начепив георгіївську стрічку. Відео
Прокоментуйте:
Advertisement