Перемога буде за нами: Данілов сказав, коли ЗСУ планують звільнити Херсонщину

Українські захисники будуть робити все можливе для того, щоб якнайшвидше звільнити Херсонську область від російських окупантів. ЗСУ намагатимуться виконати це завдання протягом 3-6 тижнів.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі національного телемарафону у середу, 27 липня. За його словами, лише зараз українська армія почала отримувати від західних партнерів те озброєння, якого потребувала ще навесні. war.obozrevatel.com

“Я вдячний нашим партнерам, тому що те, що ми сьогодні отримуємо, це величезна допомога, і те, як наші військові освоїли зброю, можна було побачити по знаменитому мосту, який, на жаль, тільки зараз знищили наші військові. Я б хотів, щоб його було знищено 25-26 лютого, але це вже історія.

Щодо термінів: я дуже обережний, бо це війна та ворог почав стягувати війська до Херсонської області. Наші військові робитимуть все можливе, щоб у ці терміни, про які говорить президент, вони вклалися. Але я хочу сказати, що перемога буде за нами: на тиждень раніше чи на тиждень пізніше”, – розповів Данілов.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Перемога буде за нами: Данілов сказав, коли ЗСУ планують звільнити Херсонщину