Переможемо ворога, відбудуємо країну та вступимо до ЄС: Зеленський звернувся до українців після історичного рішення для України

Президент Володимир Зеленський назвав історичним рішення надати Україні статусу кандидата на вступ до Європейського Союзу. Він упевнений, що наша держава обов’язково приєднається до сім’ї європейських народів.

Зеленський записав коротке відеозвернення до українців увечері 23 червня. “Щойно отримали кандидатство, це перемога. Чекали 120 днів і 30 років, а потім переможемо ворога і будемо відпочивати. А, може, для початку відбудуємо Україну, потім вже відпочинемо. А, може, навіть переможемо, відбудуємо, вступимо в ЄС і потім будемо відпочивати. А може і не будемо відпочивати. Хоча ні, діти образяться. Але точно переможемо”, – сказав президент.

Відео дня:

Він зазначив, що це “унікальний та історичний момент у відносинах України та Євросоюзу”.

У Twitter-акаунті Зеленський подякував голові Євроради Шарлю Мішелю та президенту Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн, а також лідерам держав-членів ЄС, які одноголосно підтримали надання Україні статусу кандидата.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Переможемо ворога, відбудуємо країну та вступимо до ЄС: Зеленський звернувся до українців після історичного рішення для України