Переможець “Голос країни” Роман Сасанчин показав свою найбільшу гордість: “Хочеться рухатися тільки вперед”

Роман Сасанчин поділився кадрами своєї маленької донечки та коханої

Переможець проекту “Голос країни” 19-річний Роман Сасанчин, який нещодавно став батьком, поділився кадрами з хрещення донечки та зізнався, що вона як ніхто стимулює його рухатися вперед.

Після участі у пісенному шоу “Голос” Роман Сасанчин отримав чималу популярність. Тисячі українців з задоволенням стежать за хлопцем в Instagram, де він ділиться різноманітними фото, відео чи цікавими подробицями з життя.

Цього разу Сасанчин вирішив поділитися кадром з хрещення його доньки Елізабет. На знімку Роман ніжно обіймає свою кохану в той момент, коли вона на руках тримає маленьку донечку.
Сім'я Романа Сасанчина, фото: Instagram
Сім’я Романа Сасанчина, фото: Instagram
Роман Сасанчин неодноразово ділився, що був дуже радий появі дитини, до того ж саме вона стимулює його рухатися вперед та не зупинятися ні на хвилину.

“Хрещення нашої донечки👨‍👩‍👧 Дякуємо Богу, за це! ❤️ Це неймовірне щастя, заради якого хочеться рухатись тільки вперед! 👼”, – зазначив Роман Сасанчин.

Користувачі мережі у коментарях одразу ж прийнялися залишати зворушливі слова для родини Романа Сасанчина.

“Дуже красиві🙌❤️❤️”, “Здоров’я Вам, щастя та кохання)”, “Здоров’я, щастя вашій донечці, Божої опіки❤️”, “сіх Благ та Божих рясних Благословінь”, – зазначили вони.

Скріншот коментарів
Скріншот коментарів

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN