Переворот в росії і перелом на фронті: глава української розвідки розкрив нові дані

У росії вже почався внутрішній переворот, а до кінця року війна повинна закінчиться.

Повномасштабна війна, яку росія розв’язала в Україні досягне переломного моменту вже до кінця серпня, а до кінця року закінчиться. Про це заявив начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Sky News.

За його словами, велика частина бойових дій закінчиться в другій половині серпня. Україні вдасться відновити кордони і встановити контроль над територіями не тільки раніше окупованого Донбасу, а й анексованого росією Криму

“Перелом буде в другій половині серпня. До кінця цього року буде завершена велика частина активних бойових дій. В результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас і Крим”, – заявив глава Буданов.
<
За його словами, тактика російських військ з 2014 року не змінилася. І незважаючи на те, що їм вдалося зрушити на схід, вони несуть величезні втрати. “Ми знаємо все про нашого ворога. Ми знаємо про їхні плани майже в той момент, коли вони будуються”, – зазначив він.

Відео дня:

Також Кирило Буданов заявив, що Європа, яка бачить в росії велику загрозу, боїться її марно. Так як “розрекламована російська міць – це міф”. “Вона не настільки сильна. Це орда людей зі зброєю”, – сказав глава ГУР МО.

окупанти, російські солдати, російські війська
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Переворот в росії і перелом на фронті: глава української розвідки розкрив нові дані