Перший день історичного тижня для України! ВРУ ухвалила низку важливих законів, які “збивалися” роками. Зеленський.

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців з традиційним зверненням наприкінці 117-ого дня повтомасштабної війни з Росією. Він наголосив, щоУкраїна рухається до головного рішення Європейської ради щодо надання державі статусу кандидата в члени ЄС.За словами глави держави, цей тиждень є історичним для українців. Відео опублікувала пресслужба президента ввечері понеділка, 20 червня. Він зазначив, що Росія нервово сприймає активність України, обстрілюючи українські міста та намагаючись наступати на Донбасі.

“Крок за кроком ідемо надважливим тижнем і щодня робимо все, щоб ні в кого не було сумнівів, що Україна заслуговує на кандидатство. Щодня доводимо, що ми вже є частиною об’єднаного європейського ціннісного простору”, – сказав Зеленський.

Він подякував депутатам Верховної Ради за ухвалення важливих законопроєктів, які “збивалися” роками. Зокрема він відзначив голосування за Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульську конвенцію).

Відео дня:

Крім того, парламентарі підтримали важливий екологічний документ “Про управління відходами”, який ухвалювався три роки, а також Антикорупційну стратегію.

Доповнюється

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Перший день історичного тижня для України! ВРУ ухвалила низку важливих законів, які “збивалися” роками. Зеленський.