Connect with us

Новини

Перший в історії двобій “Кинджала” та Patriot: CNN розповіла, куди саме росіяни спрямували свою “непереможну” майже гіперзвукову ракету в атаці на Київ 4 травня

Published

on

Москва тішилася ілюзією, що “Кинджали” з ядерними боєголовками навіть спроможні поставити Захід на коліна перед російським злим генієм. Тепер на зміну пихи Побєдобєсія прийшов ступор
Х-47М2 «Кинджал» позиціонувалася як ракета, котру неможливо збити

Росія під час нічної атаки на Київ 4 травня, намагалася знищити американську систему Patriot за допомоги ракети “Кинджал”, яку у РФ називають “гіперзвуковою”. Натомість українські військові перехопили до цього непереможну ракету за допомогою того ж таки ЗРК Patriot. Про це повідомляє CNN із посиланням на неназваних американських чиновників.

ЗРК PatriotЗРК Patriot

Зазначається, що росіяни вловили сигнали, які випромінює Patriot, що дозволило їм націлитися на систему за допомогою ракети Кинджал.

“Українські ППО випустили кілька ракет з Patriot під різними кутами, щоб перехопити російську ракету, демонструючи, як швидко вони навчилися використовувати потужну систему”, – сказав чиновник США.

Ракетна система Patriot має потужний радар для виявлення наближених цілей на великій відстані, що робить її потужною платформою ППО, здатною перехоплювати балістичні ракети тощо. Але радіолокаційне випромінювання, необхідне для виявлення загроз на відстані, також дає змогу противнику виявити батарею і визначити її місцезнаходження.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement