Пес народився з численними фізичними вадами, але це не завадило йому стати улюбленцем своєї господині

Цей пес довів, що навіть з фізичними вадами можна бути улюбленцем родини.

Лось — трирічний чарівний вихованець з породи австралійських пастуших собак — народився з низкою відхилень у розвитку, включаючи деформований череп і відсутність деяких ділянок мозку. Для когось це могло б виявитися вироком — але, на щастя, для Лося знайшлась господиня, яка дуже його любить. Дженніфер обожнює у своєму вихованцеві абсолютно все, від неправильного прикусу і незвичайної форми носа до посмішки, яка не зникає з його морди. Вона називає його "найщасливішим псом у світі", інформує Ukr.Media.

Дженніфер (26 років), яка живе в Огайо, вперше побачила Лося у зоомагазині у червні 2016 року. Хоча зараз жінка — прихильниця усиновлення собак з притулків, вона задоволена тим, що того дня прийшла саме до магазину. Можливо, якби не це, історія пса закінчилася б не настільки гарно.

"Технічно я не всиновлювала Лося, — зазначає Дженніфер, — але все одно відчуваю, що врятувала його. Добре, що його забрала я, а не хтось ще — хто кинув би його або взагалі приспав".

"Швидше за все, Лось таким народився. Його ніс став втиснутим у череп, коли він, ймовірно, був ще в утробі матері: звідси неправильний прикус, форма носа, деформація черепа, різний колір очей. МРТ-обстеження показало, що у нього буквально немає ані чола, ані синусів, ані деяких частин мозку, включаючи ту, що відповідає за нюх".

Пес страждає на сезонні алергії, жахливі напади, які можуть тривати годинами, і так зване "вишневе око", що викликає почервоніння і набряк третьої повіки. Щороку Дженніфер витрачає близько 2 тис. доларів на оплату медичних рахунків вихованця — але це зовсім не робить меншою її любов до Лося, який, своєю чергою, обожнює господиню та прийомних братів з сестрами анітрохи не менше.

"Він справжній подарунок, — говорить Дженніфер. — Лось — найщасливіший з усіх псів, яких я будь-коли бачила, і я задоволена тим, що знайшла його. За його поведінкою ні за що не здогадаєшся, що у нього якісь проблеми. Він — дуже тямущий, справжня особистість, і усіх шалено любить, особливо свою маму".

Дженніфер не з чуток знає, що таке мати особливі потреби: через дефект розвитку, який вплинув на її коліна, їй важко працювати, тому жінка запустила лінію товарів Moose Merchandise, присвячених її вихованцеві, щоб оплачувати рахунки. Попри труднощі, вона не шкодує про прийняте рішення.

"Враховуючи все, через що пройшов Лось, нам дуже пощастило, що він вижив, — підкреслює господиня. — Він — наше диво".

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Пес народився з численними фізичними вадами, але це не завадило йому стати улюбленцем своєї господині