Піаніст врятував дев’ять кішок і вклав у них усю душу. Тепер ці тварини — вірні поціновувачі його творчості

Врятовані кішки прикрашають життя піаніста і є його вірними слухачами.

Сарпер Дюман — піаніст, і у нього є дві пристрасті — це музика та кішки, інформує Ukr.Media.

Зараз у квартирі чоловіка живуть дев'ять кішок, яких він врятував. Річ у тім, що Сарпер підібрав кожну з них на вулиці. Він їх вигодував і вилікував. Колись вони були безхатніми, хворими і голодними, зараз же у них є свій теплий і затишний дім, їжа і головне — друг-піаніст.

Чоловік працює вдень, а ось музикою йому доводиться займатися вночі. І його улюбленці давно вивчили та головне, підлаштувалися під його режим.

Вдень вони відпочивають, сплять або тихесенько грають. А пізно ввечері, коли з кімнати господаря починають лунати звуки музики, вони усі приходять до нього, сідають поруч, хто на коліна, хто на синтезатор і насолоджуються. І ця увага — найкраща подяка для талановитого музиканта!

"Я ставлюся до кожного вихованця як до короля або королеви, — посміхається хлопець. — І вдячний їм за той мир, який вони принесли у мою домівку".

Серед усіх кішок є й особлива, вона сліпа. Вона не може бачити красу природи, птахів, тварин і людей. Сарпер садить її на вікно і вони довго сидять та вдихають пахощі квітів й літнього дощу, насолоджуються звуками, які лунають навколо. Це заспокоює кішку, а музиканту приносить натхнення.

Усі вони живуть дуже мирно.

"Вони — моє життя, моє серце, мої янголи", — обіймає вихованців Сарпер.

Навіть нещодавно принесене з вулиці кошеня чудово вписалося у їх компанію. Воно виявилося справжнім поціновувачем музики. Кіт навіть сам іноді допомагає господареві музичити.

Вийшов чудовий дует.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Піаніст врятував дев’ять кішок і вклав у них усю душу. Тепер ці тварини — вірні поціновувачі його творчості