Під Бахмутом розгортається інтрига, яка дозволить місту видихнути, – Злий Одесит

“Бахмут може видихнути? Не зовсім, звичайно, але все ж… Фіксується зменшення підрозділів приватної військової компанії “Вагнер” у районі Бахмута. Замість них дедалі більше вимальовується відновлених за рахунок частково мобілізованих підрозділів Збройних сил Російської Федерації”, – пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

“Складається таке враження, що Шойгу хоче поцупити у Прігожина медальку за окупацію Бахмута, яку вони, до речі, ніяк не можуть реалізувати вже понад пів року. Якщо раніше за Бахмут дохли мобіки та зеки, то тепер у м’ясорубку підуть чмобіки.

Інтрига, яку розв’яжуть ЗСУ

Звичайно, стежимо за ситуацією дуже уважно, але така рокіровка говорить багато про що. Нагадаю, що Прігожин нещодавно звертався до Міністерства оборони РФ з проханням надати йому чмобіків для компенсації втрат приватної військової компанії. Зеків не вистачало для повноцінного відновлення.

Тоді йому на Фрунзенській набережній відмовили, пославши у напрямку Луб’янки. Тепер і взагалі можуть відібрати бахмутську локацію. Тобто конфронтація наростає, при тому, що Прігожин явно просто так не віддасть Кужугету Бахмут. Інтрига!”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN