Connect with us

Новини

Під Бахмутом загинув французький журналіст (фото)

Published

on

Французький журналіст Арман Солдін загинув на сході України, неподалік Бахмута, де точаться запеклі бої. Про це 9 травня повідомили в AFP News Agency, передають Патріоти України.

“Ми перебуваємо у пригніченому стані через звістку про смерть відеожурналіста AFP Армана Солдіна сьогодні на сході України. Усі наші думки з його родиною та близькими”, — йдеться у дописі.

В агенції також надали подробиці смерті журналіста. Арман Солдін загинув під час ракетного обстрілу поблизу Часового Яру. Колеги з AFP бачили це на власні очі. Обстріл стався на околиці міста, неподалік Бахмута, де точаться запеклі бої, які називають “Бахмутською м’ясорубкою”. Лише 8-9 травня, ворог здійснив майже 30 атак на зазначених ділянках фронту.

Згідно з даними Інституту масової інформації, Арман Солдін став 57 медійником, який загинув унаслідок російської агресії, а також десятим журналістом, убитим під час виконання професійного обов’язку.

Advertisement

Лише 4 дні тому, 5 травня, соцмережі облетіло відео, як Арман Солдін разом зі своїми колегами врятував ослабленого їжака від загибелі.

Прокоментуйте:
Advertisement