Під час локдауну! Українських ФОПів чекає неприємний сюрприз – масові перевірки. Можуть загрожувати величезні штрафи!

Різне

У період різдвяного локдауну – більш жорсткий карантин в Україні для боротьби з поширенням коронавірусу COVID-19 буде з 8 по 24 січня – фізособам-підприємцям (частіше їх називають ФОПи), які отримали допомогу від держави, загрожують перевірки.

Керівникам підприємств, яким держава виділила гроші, не вдасться уникнути візитів ревізорів, навіть якщо бізнес не буде працювати через коронавірус, йдеться в сюжеті відомого телеканалу.

За відомостями журналістів, під час перевірок керівники ФОПів повинні знаходитися на місці, інакше їм доведеться заплатити штраф.

“… від візиту ревізорів звільнитися підприємцям, які отримали карантинну допомогу, не вдасться, навіть якщо бізнес не працює через COVID-19. Керівники підприємств повинні бути на місці в зазначені дати, інакше – доведеться заплатити штраф …”, – наголошується в сюжеті .

Економічний експерт Олександр Охріменко сказав, що робити, щоб уникнути перевірок.

“… дивіться, якщо ви вважаєте, що ви працюєте чесно, платите всі податки, ви звертаєтеся – отримуєте 8 тисяч. Якщо ви не дуже чесно працюєте – ви просто не звертайтеся …”, – заявив аналітик.

Член Наглядової ради Української ресторанної асоціації Максим Шульженко в Facebook писав, що законом, яким передбачена допомога під час локдауну, влада фактично зняли мораторій на перевірки.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN