Connect with us

Новини

Під час пресконференції європейських лідерів у небі над Києвом пролунав гул: з’явилися фото з реакцією Макрона та Шольца

Під час пресконференції європейських лідерів у Києві, що відбулася 16 червня, у небі з’явився якийсь гул. У мережі показали фото реакції на нього президента Франції Еммануеля Макрона, канцлера Німеччини Олафа Шольца й українського лідера Володимира Зеленського.

Знімки у Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов. Як видно з кадрів, “непідготовлені” Макрон і Шольц добряче насторожилися та підняли очі до неба в пошуках джерела звуку.
На обличчі Шольца помітно занепокоєння

Макрон явно насторожився

Зеленський зберігав спокій

А от уже “досвідчений” Зеленський зберігав спокій, не подавши навіть виду, що відбувається щось “не за планом”. Український лідер був стриманим і зосередженим, втім, як щодня впродовж останніх 113 днів.

Користувачі мережі активно відреагували на таку різницю в реакціях лідерів. Вони звернули увагу на витримку Зеленського та припустили, що після такого випадку західне озброєння може прибути в Україну швидше.

“Дайте Шольцу каску (та що приїхала (мала приїхати) як допомога)”, “То працювала поставлена Німецька ППО”, – іронізували коментатори.
Користувачі мережі активно відреагували на таку різницю в реакціях лідерів

Коментатори припустили, що Україні швидше приїде західне озброєння

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement