Connect with us

Новини

“Під мільйон людей загине одразу”: Лукашенко відкрито пригрозив ядерним ударом. Відео

Published

on

Незаконно обраний президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що від ядерного удару російськими ракетами та бомбами, розміщеними на території РБ, може миттєво загинути близько мільйона людей. При цьому для застосування цієї зброї Мінську доведеться здійснити дзвінок до Москви.

Про це політик сказав в інтерв’ю кремлівській топ-пропагандистці Ользі Скабєєвій 13 червня. Відео їхньої розмови було розміщене в мережі (щоб подивитися запис, доскрольте сторінку до кінця).

Лукашенко сказав, що їхні ракети та бомби з ядерним зарядом “втричі потужніші, ніж у Хіросімі та Нагасакі“.

“Там більше 80 тисяч миттєво загинули від одного удару. А це одна бомба втричі потужніша. Це… ну я не знаю. Під мільйон людей загине відразу. Не дай боже застосовувати цю зброю. Але це все-таки обмежена територія”, – заявив він.

Advertisement
Олександр Лукашенко та Ольга Скабєєва
Пропагандистка приїхала до Білорусі
Інтерв'ю записали на тлі військової техніки

Білоруський самопроголошений президент запевнив, що якщо війна прийде на територію РБ, то для нього здійснити ядерний удар не буде проблемою.

Слухайте, якщо почнеться війна, я, що, дивитимуся навсібіч? Зняв трубку, де б він [Путін] не був, він зняв. Він зателефонував, я зняв трубку – у будь-який момент! Навіть ось зараз. Тому, ну що тут за проблема узгодити завдання якогось там удару? Це не питання. І тут сперечатися навіть нічого. Ну а… тут ми вже домовимося“, – сказав Лукашенко і став посміхатися.

Нехай вороги, Олю, тремтять“, – додав він, звертаючись до Скабєєвої, і показав кулак.

Додамо, що в цьому ж інтерв’ю білоруський політик заявив: мовляв, це не РФ вимагала розмістити свою зброю на території РБ, а навпаки. “Я не просто його [Путіна] просив, я вже вимагав: “Поверни мені ядерну зброю”. Так, ми домовилися й виконуємо це”, – зазначив Лукашенко.

Також він заявив, що “живий і житиме”, а під час своєї недавньої хвороби “бігав і стрибав”.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement