Підключили до ШВЛ і ввели в кому: пропагандисти заявили про погіршення стану гауляйтера Сальдо

Російські пропагандисти повідомили, що окупаційного “главу адміністрації Херсонської області” Володимира Сальдо ввели у стан медикаментозної коми. Зрадника України нібито зібралися спецбортом перевезти з Криму в одну з московських лікарень.

Деталі про стан гауляйтера оприлюднила Baza із посиланням на джерело, інші пропагандисти також послалися на дані співробітників Сальдо. Повідомляється, що 5 серпня його підключили до апарату штучної вентиляції легень через різке погіршення здоров’я. .obozrevatel.com

“Було проведено консиліум за участю московських та кримських лікарів. За його результатами ухвалили рішення терміново госпіталізувати Сальдо до лікарні в Москві. На даний момент у Криму вже готовий спецборт, щоб перевезти його до столиці”, – написали пропагандисти.

Водночас у Telegram-каналі зрадника з’явилися дані про те, що стан здоров’я погіршився нібито через наслідки коронавірусу.

Відео дня:

Нагадаємо, раніше в Telegram Сальдо написали, що він госпіталізований і передав “повноваження” “главі уряду” Херсонщини Сергію Єлісєєву, який раніше працював у ФСБ. Таким чином, захоплену територію області відкрито передали під контроль спецслужб РФ. Сальдо ж, мабуть, злякався, що невдовзі Херсона буде звільнено від окупантів українськими захисниками.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Підключили до ШВЛ і ввели в кому: пропагандисти заявили про погіршення стану гауляйтера Сальдо