Підробка! Країну шокувала гучна заява – “отруєння людей”. Скандал не втихає: існує дві проблеми

Різне

Якщо інформація про нелегальне ввезення в Україну вакцини від коронавірусу COVID-19 підтвердиться, цей факт можна буде розцінювати як свідоме отруєння людей.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів глава комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки і оборони України, академік НАНУ Сергій Комісаренко.

“Тут є дві проблеми. Перша проблема – повідомлення про те, що продається нібито вакцина, нібито Pfizer, але там не вакцина, а, можливо, якісь отруйні речовини. Це одна справа, яка є вкрай шкідливою, її можна трактувати як свідоме отруєння людей і зазіхання на їхнє життя і здоров’я. Цим мають займатися правоохоронні органи. Я не думаю, що йдеться про справжню пфайзерівську вакцину, це підробка”, – зазначив Комісаренко.

Друга проблема, за його словами, це “повідомлення про те, що якісь високопосадовці, які мають великі кошти, організували трафік вакцини з Ізраїлю”.

“Я думаю, що Ізраїль легально чи офіційно не буде її передавати ніякій іншій країні. Але це теоретично можливо? Можливо, якщо існує якась група, яка перепродає ці вакцини та переправляє їх в Україну. Чи можливо переправити вакцину, яка потребує дуже низької температури зберігання, – так, це можливо”, – сказав академік.

Раніше відомий бізнесмен Михайло Бродський розповсюдив інформацію, що українські нардепи та чиновники вакцинуються від коронавірусу препаратом, нелегально завезеним з Ізраїлю.

Своєю чергою президент Володимир Зеленський доручив правоохоронцям перевірити інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандної вакцини від коронавірусу.

У МОЗ Ізраїлю спростували таємне постачання вакцин від коронавірусу для українських чиновників.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN