​Підсумки Нормандської зустрічі радників у Берліні: Москва не досягла бажаного… Війна продовжиться, загроза не зменшується – Бутусов

Журналіст Юрій Бутусов зробив стислий аналіз того, що привіз Єрмак з нормандського саміту радників, зазначають Патріоти України. Оскільки Москва не відступає в ключовій вимозі до жертви своєї агресії, смертоносній для української державності, місця для компромісу не було. Було місце лише для зради, але її, насільки наразі відомо, не відбулося.

«Перемовини в Берліні завершились нічим. Війна продовжиться, загроза не зменшується

Від нормандських перемовин очікують великих змін, а реальність в тому, що жодного міліметру для компромісів просто не існує, і ніяких змін бути не може.

Представник Росії Козак в результаті поскаржився, що Україна не збирається вести перемовини з окупаційною адміністрацією “ЛДНР”: “Це ключове протиріччя, яке Україна відмовилась погоджувати”.

Висновки такі:

1. Путін не шукає компромісів. Не зважаючи на тиск Заходу, Росія буде продовжувати погрози Україні розширенням фронту агресії.

2. Росія поступово поглинає окуповані території, і не збирається йти звідти. Це окупація землі де-факто, а питання з де-юре Кремль не дуже цікавить.

3. Росія продовжить кидати сили для дестабілізації ситуации в України.

4. Україні треба готуватись до тривалої війни, бо військова загроза не буде зменшуватись. Треба вчитись з цим жити, ніякі перемовини окупацію не виправлять.»

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )