“Підвищать пенсії на 700 гривень”: кого з українців торкнеться істотне зростання виплат вже в березні
Українцям підвищать розміри пенсії вже в березні, при цьому суми озвучені різні й чекають нововведення не всіх – кому буде прибавка, читайте далі.

Вже 1 березня 2022 року 10,2 млн українцям обіцяють збільшення виплат, деяким підвищать пенсії на 700 гривень. Про це повідомляє Politeka.net з посиланням на повідомлення Урядового порталу.Так, міністр соцполітики Марина Лазебна розкрила комплекс заходів, які проводяться в рамках підтримки найбільш вразливих верств населення: літніх людей, осіб з інвалідністю, сімей з дітьми та інших.


Відсоток індексації складе 14%. В результаті підвищення страхових пенсій, призначених до 2019 року становитиме від 100 до 500 грн. А пенсії військовослужбовців будуть в середньому на 700 грн більше.
пенсіонери, пенсія
Розмір мінімальних пенсій по інвалідності (та інші пенсії ліквідаторам) в результаті аварії на Чорнобильській АЕС в середньому стануть на 400 грн вище.


Компенсаційні виплати до пенсії пенсіонерам старше 80 років будуть на 570 грн більше, для осіб від 75 до 80 років – на 456 грн.
пенсії, пенсіонери, Пенсійний фонд, скрін
Особам, яких не торкнуться підвищення в Мінсоцполітики пропонують встановити доплату в розмірі 135 грн.


Зазначимо, з 1 квітня цього року планується зробити перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )