Connect with us

Новини

Підвищені пенсії з 1 червня: хто з українців отримає надбавки до виплат

Published

on

Пенсії в Україні 2023 року вже збільшували двічі – у березні та квітні. Третє підвищення виплат українцям заплановано з червня.

Українцям ще у квітні мали перерахувати пенсії для тих, у кого виріс стаж, якщо вони продовжували працювати, будучи на пенсії. Але статистика про новий стаж надходить із значним запізненням, тому лише з червня Пенсійний фонд зробив перерахунок пенсійних виплат.

пенсія, субсидія, українці, виплати

Так, з 1 червня українські пенсіонери почнуть отримувати пенсії з урахуванням перерахунку. Йдеться лише про тих пенсіонерів, які продовжили працювати на заслуженому відпочинку.

Варто зазначити, що у червні нарахують надбавку одразу за два попередні місяці. Кожен українець отримає надбавку у різному розмірі. Тобто чим більше була зарплата, тим вищою буде надбавка. Як зазначають у Мінсоці, для когось збільшення може бути в 100 грн, а хтось може розраховувати на більш суттєву доплату.

пенсія, субсидія, українці, виплати

Варто зазначити, що перерахунок пенсії працюючим пенсіонерам відбувається раз на два роки. Тобто, якщо пенсіонеру призначили пенсію у 2023 році, але українець продовжував працювати, то на перерахунок пенсіонер може розраховувати не одразу. А отримає надбавку до пенсії лише після квітня 2025 року, тобто через 24 місяці.

З червня збільшення отримають ті, кому пенсію востаннє підвищували через стаж не пізніше 2021-го.

Джерело: Обозреватель.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement