Connect with us

Новини

Підвищення енеpготарифів – це відвеpте маpодерство… Чи не підуть ті гроші розкішне спокійне життя батальону “Монако”? – Кочетков

Published

on

Alexandr Kochetkov

ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГОТАРИФІВ — ЦЕ ВІДВЕРТЕ МАРОДЕРСТВО.

Пішли настирливі висловлювання можновладців про те, що необхідно підвищувати ціни на електроенергію з метою “відбудові енергетичної інфраструктури, яка зруйнована війною”. І впевнено так заявляють, переконливо, жоден м’яз на вгодованих пиках не тремтить…

Запевняю: це черговий приклад спроби відвертого мародерства, тобто, збагачення на війні від нашої влади та афільованого з нею бізнесу.

Advertisement

Далі підуть ідеї про необхідність підвищення послуг на інші комунальні послуги — а що, хіба інфраструктура, наприклад, водоканалів не страждає від ракетно-дронових ударів ворога? Та й сміття стало вивозити важче…

Так що, я проти відбудови енергетичної інфраструктури? В жодному разі!

Але спочатку треба проаналізувати стан енергетичної та іншої критичної інфраструктури, скласти план відновлювальних робіт і визначити їх кошторис.

Далі з’ясувати, чим — обладнанням, коштами — і в яких обсягах готові допомогти партнери України, а вони на це гроші виділяють. А от на ту суму, якої не буде вистачати за цими розрахунками, треба об’явити цільовий збір з громадян України.

Advertisement

Переконаний: саме за такого підходу люди зрозуміють, і допомагати відбудові будуть, хоча і з роботою, і з грошима у більшості українців проблеми.

Зверніть увагу: я кажу не про додатковий податок, а саме про цільовий збір, який має конкретний розмір, і коли його буде досягнуто, то збір припиняється.

На відміну від підвищення тарифів, яке в нас є вічним, точніше, воно діє до наступного підвищення. І в цьому випадку суспільство не отримає жодної інформації, а куди саме пішли кошти від підвищення тарифів? І чи не буде з них профінансоване розкішне спокійне життя батальону “Монако”?

І ще вже не про тарифи, а про місцеву владу. Саме вона несе повну відповідальність за стан бомбосховищ та їх функціонування.

Advertisement

Не треба цю відповідальність перекладати на стрілочників-охоронців чи власників торгових центрів, до паркінгів яких не пускають громадян під час повітряної тривоги. Місцева влада має і функції контролю, і інші важелі впливу на тих, хто не бажає забезпечувати безпекові заходи.

А то як попіаритися — то тут влада кожного міста і селища сяє обнадійливими посмішками, а як управлінську функцію виконувати, то тут тільки з підвищенням тарифів складається. У змові з відповідним бізнесом.

Прокоментуйте:
Advertisement