Connect with us

Новини

Пішла епоха: померла королева рок-н-ролу Тіна Тернер, на піснях якої виросли покоління

На 83-му році життя померла американська музична легенда та королева рок-н-ролу Тіна Тернер.

Популярна у всьому світі американська зірка та музична легенда Тіна Тернер. Їй було 83 роки. Сталося це у Швейцарії, де останнім часом жила співачка.

Про це повідомило видання The Telegraph із посиланням на заяву прес-секретаря зірки.

Зазначається, що Тіна Тернер у свої роки “мирно померла після тривалої хвороби”. Сталося це в її будинку в Кюснахті поблизу Цюріха. У заяві представника артистки також наголошується, що “світ втратив музичну легенду та зразок для наслідування”.

Як повідомляє видання, прес-секретар Тіни Тернер повідомив, що прощання зі співачкою відбуватиметься у тісному колі сім’ї та друзів. Тож шанувальників з усього світу закликали поважати приватне життя сім’ї знаменитості “в цей скрутний час”.

Зазначимо, що Тіна Тернер за свою творчу кар’єру вісім разів стала володаркою премії “Греммі”. Її любили за артистизм, темперамент та сценічну експресивність, які принесли їй народне звання “королеви рок-н-ролу”.

Також відомо, що Тіна Тернер у 2013 році перенесла інсульт, а через три роки у неї діагностували рак кишківника. Згодом у співачки розвинулася ниркова недостатність, після чого їй пересадили нирку. У березні 2021 року співачка оголосила про завершення кар’єри.
Advertisement

 

Шанувальники телеграм-каналів почали висловлювати жаль та співчуття з приводу смерті легенди:

“Такі люди залишаються в серцях шанувальників. Тож жити будуть вічно”.
“Яка жалість! Світ її праху!”
“Пішла епоха”.
“Дуже шкода, царство небесне”.
“Моя улюблена співачка”.
“Шкода, велика співачка”.
“Королева рок-н-ролу”.
“У неї були чудові пісні!”.

 

Advertisement

 

 

Прокоментуйте:
Advertisement