Пішли в рознос! У Раді відбувається немuслиме – деnутати шантажують. Після скандального голосування – Зеленський в шоці!

Новини

Питання про виключення з фракції тих нардепів, які не підтримали призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики, поки не стоїть.

Про це в коментарі УНН повідомив голова партії “Слуга народу”, нардеп Олександр Корнієнко.

На питання, чи планують виключати з фракції нардепів, які не проголосували за Вітренка, Корнієнко відповів: “Поки таких планів не було”.

З усієї монобільшості “за” кандидатуру Вітренка проголосували 177 нардепів, “проти” – 2, “утрималися” – 13, “не голосували” – 16, “були відсутні” – 38.

А ось колега Корнієнко, народний депутат Ліза Богуцька вважає, що в провалі голосування винна група депутатів, які пов’язані з Ігорем Коломойським.

Про це Богуцька написала в своєму Фейсбук:

“Група Коломойського” пішла в рознос. Мабуть, вирішили показати президенту [України Володимиру Зеленському], що без них фракції СН настане дочасний раптовий кінець. Шантажують … Тим більше, коли санкції США вже досить боляче б’ють по засобам масової комунікації головного борця з “соросято-пінчучато-шабунято-лещенятами”. Ютуб канал [нардепа] Олександра Дубінського канув в лету. Думаю, що це далеко не фінал “, – зазначила вона.

Вона натякнула, що Дубінського виключать з фракції.

“Складно сказати, що буде далі: чи підуть за Дубінським у вільне парламентське плавання його однодумці чи ні. Думаю, що якщо і так, то” клуб самогубців “не перевищить десяти депутатів-мажоритарників”, – підкреслила Богуцька.

Вона заявила, що розпуск Верховної Ради, до якого прагнуть її колеги, “ніяк не вплине на ослаблення санкцій”.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий