Пішов з життя легендарний музикант, сім’я розбита горем: “Пам’ять про нього буде жити вічно”

Сил Джонсон придбав популярність в 1960-х і 1970-х роках, записуючи платівки для чиказького лейбла Twinight.

У США помер відомий соул-співак і продюсер 85-річний Сил Джонсон. Його пісні використовували Каньє Вест і Jay-Z. Про смерть ікони повідомляє Deadline з посиланням на заяву сім’ї музиканта.

«Батько, брат, дідусь, прадід, дядько, друг і художник — він прожив своє життя як співак, музикант і підприємець, який любив чорну музику. Він був великим і приніс у світ стільки хороших пісень, що його пам’ять буде жити вічно. Ми приголомшені», — повідомили родичі Джонсона.

Джонсон придбав популярність в 1960-х і 1970-х роках, записуючи платівки для чиказького лейбла Twinight. У 1968 році вийшов його дебютний альбом, в який увійшла пісня Different Strokes. Згодом її використовували і семліровалі такі артисти, як Jay-Z, Каньє Уест, Public Enemy, Wu-Tang Clan і De La Soul. Different Strokes вважається одним з найвпливовіших творів в хіп-хопі.


Він пильно боровся за авторські права, зокрема, в 2011-му подавши до суду на Jay-Z і Уеста за те, що вони використовували семпл з його нетленки в своїй The Joy «без належного дозволу». Судився він і з Майклом Джексоном, і з Cypress Hill, і іншими музикантами.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )