Пішов з життя знаменитий шоумен і актор: “Завжди привносив веселощі і легковажність”

Помер знаменитий актор і сценарист Бамбер Гаскойн. Він був також першим ведучим надзвичайно популярної у Великобританії телевікторини University Challenge, що виходить з 1962 року.

Про це повідомило Deadline


Бамбер Гаскойн відійшов на 88-му році життя в своєму будинку в Річмонді після нетривалої хвороби. Якої саме поки не уточнюється.

Бамбер народився 24 січня 1935 року в Лондоні. Виграв Стипендії в Ітоні і Кембриджі, де він читав курс англійської літератури, склав мюзикл. Прорив стався для Бамбера в 1962-му, коли його вибрали в якості ведучого University Challeng. Гаскойн вів вікторину протягом чверті століття, і багато його фірмових фразочок пішли в народ, ставши частиною повсякденного лексикону британців.

Гаскойн написав ряд успішних книг, зняв кілька документальних фільмів і створив онлайн-енциклопедію HistoryWorld. А також знімався в серіалі “Джонатан Крик”, скетч-шоу Сміта і Джонса, в низці документальних стрічок.

Мережа вибухнула від цієї новини, багато хто публікує слова співчуття родині актора і сумують разом з його близькими: “Так сумно чути про смерть Бамбера Гаскойна, він був занадто хорошим для цього жорстокого світу”, “Сумно чути про смерть Бамбера Гаскойна, він завжди привносив веселощі і легковажність в шоу. Спочивай з миром”, “Я з сумом читаю про його смерть. Бампер один з інтелектуальних героїв моєї юності”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )