Після екстреного засідання уряду! Гучне призначення – країна на ногах, такого ніхто не чекав. Чиновник Януковича

Різне

На позачерговому екстреному засіданні 21 грудня, присвяченому кадрових питань, Кабінет міністрів України призначив Вадима Мельника головою Державної фіскальної служби (ДФС).

Про це у себе в Telegram повідомив нардеп “ЄС” Олександр Гончаренко. Приблизно за півгодини до публікації про Мельника, нардеп розповів про призначення Юрія Вітренка новим тимчасовим главою Міністерства енергетики, пише видання “Фокус”.

“На цьому ж екстреному засіданні Кабміну Вадим Мельник призначений головою Державної фіскальної служби”, – написав Гончаренко.

До цього обов’язки голови Фіскальної служби виконував Сергій Солодченко.

Інформацію підтвердив у себе в Facebook народний депутат від “СН” Василь Мокан: “Сьогодні ввечері на позачерговому засіданні Кабміну чиновники проголосували за призначення Мельника Вадима Івановича – головою Державної фіскальної служби України (шляхом укладення з ним контракту про проходження державної служби на період дії карантину) “.

Відзначимо, що Кабінет міністрів погодив кандидатуру Мельника на посаді глави ДФС ще 9 грудня.

Вадим Мельник працює в сфері податкової політики ще з 2000-х. З 2000 по 2001 він виконував обов’язки старшого слідчого слідчої групи податкової міліції Васильківської ОДПІ Київської області, а в подальшому обіймав керівні посади в органах Податкової служби управління податкової міліції.

При президенті Вікторові Януковичу Мельник очолював Управління розслідування особливо важливих справ (аж до 2013 року), також працював в Міністерстві доходів і зборів.

У 2014 році – став заступником начальника Головного слідчого управління фінрозслідувань ДФСУ, а пізніше – очолив це управління. У 2016 році Мельник подав декларацію в зв’язку зі звільненням з посади, в якій (при 270 тисячах гривень зарплати) зафіксовано подарунок від брата в розмірі 2,5 мільйона гривень.

Після звільнення, в 2016 році Вадим Мельник став співзасновником юридичної компанії “Правова та економічна безпека”, що займається юридичним супроводом економічної безпеки юридичних осіб і захистом інтелектуальної власності. Мельник також є співавтором концепції створення Національного бюро фінансової безпеки України.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN