Після гучного вибуху! Рятувальники назвали причину вибуху під Лубнами – країну трясе. Задіяли техніку

Різне

На магістральному газопроводі в Полтавській області сталася розгерметизація, розповіли в прес-центрі Держслужби України з надзвичайних ситуацій 9 січня.

За інформацією рятувальників, розгерметизація відбулася в 15.53 в полі поблизу села Халепці Лубенського району Полтавської області на газопроводі “Уренгой-Помари-Ужгород” з подальшим смолоскиповим горінням.

“О 16.05 перекрита подача газу на дану ділянку. Попередньо жертв і постраждалих немає”, – сказано в повідомленні.

До ліквідації вогню залучили 40 пожежних і сім одиниць техніки.

За останньою інформацією, в результаті аварії на магістральному газопроводі залишилися без газопостачання наступні населенні пункти Оржицького району: Лазірки, Новооржицьке, Райозеро, Тарасенкове, Вишневе, Яблуневе, Воронинці, Черевки, Хорошки, Нове, Загребельного, Тимка, Пилиповичі, Несено-Іржавець, Полуніївка.

АТ “Лубнигаз” направило до місця аварії дві аварійні бригади, співробітники інших аварійних бригад терміново викликаються на роботу.

Як повідомляє “Оператор ГТС України”.

“9 січня о 15:50 сталася розгерметизація магістрального газопроводу. Жертв і постраждалих немає”, – розповіли в матеріалі.

В даний момент на місці інциденту працюють ремонтні бригади, в даний час аварія локалізована. ОГТСУ вживає всіх необхідних заходів, щоб відновити стабільне постачання газу споживачам в обхідний спосіб, загрози для забезпечення газом для прилеглих населених пунктів немає.

Про цей інцидент повідомили Нацполіцію, СБУ і ДСНС. Розслідування встановить ймовірні причини аварійної ситуації, включаючи можливість диверсії. Більш детальна інформація уточнюється і буде повідомлена пізніше”.

Відзначимо, раніше ми писали про те, що у компанії “Лубнигаз” повідомили, що на магістральному газопроводі, який обслуговує “Оператор газотранспортної системи України”, стався вибух на ділянці поблизу села Калайдинці на Полтавщині.

Нагадаємо, у вересні в Київській області сталася розгерметизація транзитного газопроводу з Росії до Європи «Уренгой – Помари – Ужгород». У ніч на 15 вересня 2020 року в селищі Чабани, розташованому під Києвом, прогримів потужний вибух.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN