Після подиху весняного тепла в Україну повернеться зима з мокрим снігом і сильним вітром: де буде погана погода. Карта

Зима хоч і уступила законне місце весні, все ж намагається нагадати про себе українцям, ніби компенсуючи те тепло, яким тішила під час свого сезону. У четвертий день березня в Україну увірветься сильний вітер, який “навіє” навіть подекуди мокрого снігу та дощу.

Про погіршення погоди повідомили в Укргідрометцентрі. За прогнозами синоптиків, у суботу, 4 березня в Україні буде хмарно з проясненнями. soc.obozrevatel.com

На півночі та подекуди на заході країни місцями йтиме невеликий мокрий сніг, який може переходити в дощ.

При цьому температура повітря не зазнає значного зниження і вдень становитиме +3…+8, а в південних областях підніметься навіть до +6…+11. Вночі також не очікується великих морозів, стовпчики термометрів в цю пору доби показуватимуть +2…-3. Лише в Карпатах ніч буде морозною, тут прогнозують -2…-7.

Після подиху весняного тепла в Україну повернеться зима з мокрим снігом і сильним вітром: де буде погана погода. Карта

Попри це у п’ятницю очікується сильний втер. Вдень по всій території, крім південної частини, пориви сягатимуть 15-20 м/с. Оголошено І рівень небезпечності – жовтий.

Метеорологи попередили, що такі погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи енергетичної системи, комунального господарства, а також порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг.

Після подиху весняного тепла в Україну повернеться зима з мокрим снігом і сильним вітром: де буде погана погода. Карта
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN