Після похорону Кернеса! У Харкові відбувається немислиме – спроба захопити владу. Підключили прокуратуру

Різне

Депутат Харківської міської ради від партії “Слуга народу” Аліна Мустафаєва звинуватила секретаря міськради Ігоря Терехова та першого заступника міського голови міста Олександра Новака в спробі захопити владу, прикриваючись ім’ям Геннадія Кернеса.

Мустафаєва направила відповідне депутатське звернення керівнику Харківської обласної прокуратури Олександру Фільчакову.

За інформацією депутата, 9 грудня під час першої сесії Харківської міськради Терехов і Новак підробили подання Кернеса про обрання секретаря ради.

“В даному поданні нібито Кернес висуває пропозицію про обрання секретарем Харківської міськради Ігоря Терехова. Це подання підписане електронним підписом, але не особисто Кернеса, а Харківської міськради, де Кернес є підписантом як керівник Харківської міської ради попередніх років”, – сказано в зверненні.

Мустафаєва зазначила, що громада перейменована, відповідно змінилася і назва посади керівника міста. Тому для підписання документів Кернес мав зареєструватися відповідно до нових змін.

“Тобто електронно-цифровий підпис, яким скористався Терехов і партія” Успішний Харків “з метою захоплення влади, не може бути використаний з метою підписання подання новообраного керівника міської ради”, – написала Мустафаєва.

Вона також повідомила, що сам документ нібито складався і підписувався на другому поверсі Харківської міськради, а Кернес не має до нього ніякого відношення.

“Пізніше з метою відображення німецької IP-адреси спільник Терехова і Новака повторно відправив документи з Німеччини”, – повідомила Мустафаєва.

Вона попросила керівника прокуратури Фільчакова перевірити IP-адресу, з якої було здійснено електронний підпис, провести перевірку комп’ютерів в приміщенні Харківської міськради, щоб знайти файл, з якого він робився.

Крім того, Мустафаєва наполягає на отриманні інформації від правоохоронних органів Німеччини і клініки “Шаріте” про те, чи міг Кернес 9 грудня особисто скласти і підписати документ.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN