Після розлучення їй нікуди було йти, але вона не зневірилася, і побудувала цей маленький будинок для себе і своїх дітей …

Утерев слезы и взяв себя в руки, молодая мама построила свой удивительный дом всего за 5 месяцев.

Порой, некоторые жизненные трудности очень сильно выбивают большинство людей из колеи, и у них навсегда опускаются руки. Но эта женщина пересилила всё, и смогла справиться со всем.

Очень часто мы уверены, что нашли своего единственного, с которым проживете вместе до конца жизни и, не раздумывая, выходим за него замуж. Так же произошло и с Шарлоттой Сапвелл, но все сложилось далеко не так, как хотела девушка. С мужем пришлось развестись, а сама она вместе с детьми осталась на улице без денег и крыши над головой.

Но молодая женщина не опустила руки, решив, что вместо того, чтобы брать неподъемный кредит на пол миллиона, она построит домик на заднем дворе своего дедушки размером 3 на 6 метров. Пишет trendru.info

“Я була в розпачі і обмірковувала всі варіанти виходу з ситуації. Згадавши, що у мого дідуся досить велика ділянку, я подзвонила йому і попросила виділити невеликий шматок землі. На моє превелике щастя, він погодився.

Він навіть сам допоміг мені побудувати будиночок, так як половину життя пропрацював теслею! Разом ми зробили це в досить короткий термін. ” – розповіла дівчина.

Всього через п’ять місяців у Шарлотти з’явився чудовий затишний будиночок.

Погодьтеся, вийшло просто здорово! На все разом пішло лише близько 14 тисячі доларів.

“Зараз я щаслива, що у мене і у моїх діток є дах над головою, тепер мені навіть не хочеться жити у великому будинку. Після того, як я розрахуюся з дідусем, я планую купити ще одну невелику ділянку для нового будиночка. ” – поділилася Шарлотта.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Після розлучення їй нікуди було йти, але вона не зневірилася, і побудувала цей маленький будинок для себе і своїх дітей …