Після скандалу! Шмигаль не став мовчати, термінове доручення – масштабне розслідування. Почув кожен: в порядку черги

Різне

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) та співробітники Міністерства внутрішніх справ (МВС) вивчать інформацію щодо можливої організації в Україні підпільної вакцинації проти коронавірусу.

Про це він написав у своєму Telegram-каналі, уточнивши, що йдеться про нібито щеплення препаратом невідомого походження. Глава уряду також поспішив зазначити, що сам не є прихильником вакцинації.

“Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, котрі працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки”, – висловився він.

Прем’єр нагадав, що нині Україна очікує першу партію вакцин – це 1,9 млн доз від китайської компанії Sinovac Biotech. Також влада веде переговори з іншими світовими виробниками вакцин, які пройшли клінічні випробування.

“Нині жодна з вакцин не є сертифікованою в Україні. І впевнений, жодна свідома людина не буде вакцинуватися препаратами невідомого походження. Нагадаю рецепт, як уберегтися від хвороби: носіть маску, мийте руки, дотримуйтесь соціальної дистанції”, – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський зазначив, що деякі українські нардепи та топчиновники таємно вакцинувалися від COVID-19 в Україні, заплативши за два уколи по 2,5 тис. євро.

За його словами, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький мають зробити аналіз на антитіла до коронавірусу, щоб підтвердити відсутність таємної вакцинації.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN