Connect with us

Новини

Після тривалої хвороби померла “королева рок-н-ролу” Тіна Тернер

У Швейцарії 24 травня померла одна з найвидатніших рок-вокалісток Тіна Тернер. Співачці було 83 роки, повідомляють Патріоти України з посиланням на Sky News.

Про смерть відомої співачки повідомив її представник. Тіна Тернер померла у власному будинку у Швейцарії.

Світ втратив легенду музики

Тіна Тернер – співачка, автор пісень, актриса та танцівниця, володарка восьми премій “Ґреммі”. Її називали “королевою рок-н-ролу” за артистизм, темперамент та сценічну експресивність. Після тривалої хвороби серце артистки зупинилося.

Тіна Тернер, “Королева рок-н-ролу” мирно померла сьогодні у віці 83 років після тривалої хвороби. Її серце зупинилось у будинку в Куснахті, поблизу Цюріха, Швейцарія. З нею світ втрачає легенду музики та приклад для наслідування,
– повідомив представник співачки.

Advertisement

Артистка народилася у США, проте пізніше отримала громадянство Швейцарії, де жила останні роки. Вперше заговорили про популярність Тіни Тернер у 1960 роках, коли вона разом з колишнім чоловіком Айком Тернером виконала пісню “River Deep, Mountain High”. Легендарна артистка була однією з найпопулярніших рок-співачок у світі завдяки низці хітів, зокрема “The Best”, “Proud Mary”, “Private Dancer” і “What’s Love Got to Do With It”.

Одна з найпопулярніших пісень легенди “What’s Love Got to Do With It”

Прокоментуйте:
Advertisement