Після важливих переговорів! Міністр відзвітував – важлива мета, Україна виконала. Почули всі – браво!

Різне

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній з діючою головою ОБСЄ міністром закордонних справ Швеції Анн Лінде прес-конференції у Києві заявив про те, що українська влада розраховує на те, що Шведське головування в ОБСЄ стимулюватиме до прогресу в перемовинах щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Дипломат зазначив, що саме поведінка Російської Федерації під час переговорів не дозволяє досягти вагомого прогресу.

Про це пише Укрінформ.

“Сьогодні ми детально обговорили з пані Лінде стан врегулювання збройного конфлікту. Я щиро поділився враженнями і оцінками України щодо поведінки (представників. – ред.) РФ у Тристоронній контактній групі, наголосив, що Україна виконала свої зобов’язання, взяті на саміті лідерів нормандського формату в Парижі, однак ми не бачимо взаємності з боку Росії. Розраховуємо, що шведське головування в ОБСЄ відіграє важливу роль у зміні цієї ситуації на краще і мотивуванні Російської Федерації до конструктивної роботи в ТКГ”, – сказав Кулеба.

Очільник МЗС України подякував Швеції за незмінну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і за те, що під час головування Швеції в ОБСЄ в 2021 році питання збройної агресії Росії проти України ,як головного виклику для європейської безпеки залишатиметься в центрі уваги.

“Сьогодні наша мета полягає в об’єднанні зусиль, щоб з використанням інструментів ОБСЄ сприяти верховенству міжнародного права та зміцненню безпеки в Європі”, – зазначив він.

Кулеба поінформував, що завтра разом із шведською колегою відвідає район проведення ООС на Донбасі та КПВВ “Золоте” і на власні очі ознайомитися з ситуацією і проблемами, які потребують вирішення.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN